TUMMYTOX REVIEW

Snad první recenze na tomhle blogu se ponese v duchu hubnutí a cvičení. Pokud vás tato témata nezajímají, asi vás dnes zklamu, ale doufám, že to budu příště schopná plně vynahradit:) Dnes pro vás totiž mám recenzi na produkty značky TummyTox. Na tuhle značku jsem narazila náhodou a vzhledem k probíhajícím výprodejům jsem se rozhodla některé produkty zkusit a ty vám zároveň i dneska ukážu! Ještě bych ráda podotkla, že toto (bohužel, haha) není placená, ani barterová spolupráce.

Začnu asi čajem. Jestli mě znáte tak víte, že dávám přednost čaji před kávou a jsem schopná ho vypít denně poměrně dost 😀 Jako asi většina žen mám problém se zavodňováním těla a tyhle čaje slibují odvodnění a detox těla. Čaj Daily Kick tea slouží k (jak už jste asi pochopili z názvu) nastartování metabolismu a jeho parťákem je čaj Sleep Tight, který naopak připraví tělo na noc a pomáhá k lepšímu spánku. Skinny Me je odvodňovací čaj, který piju vždycky odpoledne, pomáhá rozpustit tuky a zabraňuje jejich hromadění. Chuťově jsou čaje výborné! Pokud máte rádi zelený, nebo bylinkové čaje, jako já, zaručuji spokojenost.

Jako další tu máme Draining Drink Intense. Tenhle nápoj slibuje urychlení hubnutí, řešení problémů s nadýmáním a vyplavení toxinů z těla. V balení je 10 sáčků a já ho pila vždy, když jsem měla rest day. Chuťově je super, chutná jako jahodová šťáva:) Mým asi nejoblíbenějším produktem je Carni Fit. Kdo nezná karnitin, tak jde o doplněk stravy, který stimuluje spalování tuků. Je fajn si ho dát nějakou dobu před cvičením a pak se budete při tréninku zaručeně potit! Tenhle karnitin je ve formě kapslí, což mi vyhovuje mnohem víc, než ty tekuté verze – zapiju a je to. A napravo můžete vidět krásnou, růžovou lahev, kterou jsem k jedné objednávce dostala zdarma a nosím jí všude s sebou!:D

Předposledním produktem jsou multivitaminoví medvídci. Dostala jsem je opět jako dárek. Chuťově jsou moc dobrý a obsahují spoustu vitamínů na podporu imunity, což se zvláště v dnešní době náramně hodí 😀 Poslední produkt je Flat Tummy Caps. Tenhle produkt byl v nějaké sadě, tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Opět je super, že je ve formě kapslí, které zapiju a hotovo. A musím říct, že mám čím dál tím menší problémy s nafouklým bříškem.

Záměrně jsem nepsala nic o tom, zda to opravdu funguje a jakou mám s produkty zkušenost. A to z jednoho prostého důvodu. Každá jsme jiná a každé tělo bude reagovat jinak. Někomu to pomůže, někdo nepozná rozdíl. Moje osobní zkušenost je super. Kombinací všech produktů a cvičení, které je hodně důležité, dosahuji viditelných výsledků. V první řadě se cítím skvěle, hubnu, téměř jsem se zbavila celulitidy a problémy s otoky mám zřídkakdy. Za mě jsou produkty značky TummyTox naprosto super a jsem ráda, že jsem je vyzkoušela. Důležitý je ale pohyb – nikdo nehubne braním všelijakých prášků a pitím čajíčků. A tak jestli aspoň trochu můžete, udělejte něco pro své tělo, i kdyby to měla být krátká procházka, nebo 15 minutový dance workout. Věřte mi, že vám tělo poděkuje a vy se budete cítit skvěle!

Mějte se krásně,

You may also like

18 komentářů

 1. Je to téma, o které se zajímám a asi Tě zklamu, ale tohle prostě nepodporuju 😀 Jen marketingový tah… Toxiny váže například i vláknina, otoky jsou například ze sacharidů (zadržují vodu) nebo PMS. Tělo dělá vše tak, jak potřebuje. A odbourávání tuků probíhá i normálně, kdy tělo potřebuje energii a nemá ji dostatek v jídle (energetický výdej musí být nad příjmem).

  WantBeFitM

 2. Produkty mají krásné balení a je super, že o tom píšeš, i když to není spolupráce! Bohužel ale tomuto také nevěřím, už před pár měsíci jsem se dívala na ceny jejich produktů a složení, protože mi nabízeli spolupráci a jsou to v podstatě dražší bylinkové doplňky stravy, jen z toho se prostě nezhubne (díky že jsi zmínila tyto věci v posledním odstavci, to vidím málokde!). Bohužel, kéž by to bylo tak jednoduché! Rozhodně ale nejsem proti doplňkům stravy, ráda využívám bylinky nebo l-carnitin, ale člověk od toho nesmí očekávat zázraky, jsou to jen pomocníci 🙂
  Ta lahev je ale moc hezká, krásná barva!

  1. Naprosto souhlasím! Netvrdím, že to je zázrak, který pomůže zhubnout aniž bych hnula prstem. Co se karnitinu týče, používala jsem ho i když jsem bydlela v Anglii, akorát v tekutém složení a od jiné značky a byl taky super. Beru ho proto, že se prostě potím a mám z toho cvičení pak ještě lepší pocit. Čajíky mi chutnají, ale taky po nich člověk instantně nezhubne, každopádně já tyhle bylinkové věci fakt můžu a za ty ceny, které mají teď na webu, mi to přijde fajn:) Když se člověk nehýbe a nestravuje se zdravěji, ničeho stejně nedosáhne. Láhev miluju, tahám ji všude s sebou!:D Děkuju za komentář! <3

 3. Tuto značku zatím neznám, nevím zda patří tyto doplňky mezi mnou vyhledávané, ale jsou zajímavé. Osobně volím spíše základní vitamíny a minerály.

 4. O těchto produktech slyším poprvé a podobně jako slečny v předchozích komentářích jsem k podobným čajíčkům skeptická. Ale! 😀 Určitě věřím, že pokud se tohle všechno zkombinuje s vyváženým jídelníčkem, dostatkem pohybu a nadšením pro celý proces, tak to může mít nějaké výsledky. 🙂 Sama bylinné a zelené čaje moc nemusím, patřím spíše do té skupiny kafíčkářů, ale i přesto jsem si z Aktinu pořídila FIT TEA od značky Prom-IN s příchutí limetky a kupodivu mi moc chutná!

  Tereza z blogu Tereza’s journal

  1. Ano ano, vyvážený jídelníček a pohyb je určitě základ všeho:) Tenhle čaj jsem na Aktinu viděla a přemýšlela jsem, jestli ho zkusit, tak děkuju za mini recenzi!:D

 5. Páni, já jsem teda spíše kávová, ale teď piju hlavně meltu a caro, ale bylinkové čaje mám také ráda :). Produkty vypadají zajímavě 🙂

 6. Klidně bych to zkusila, ale jak píše jedna komentující, tak je i spousta jiných věcí, které vážou na sebe tuky, cukry atd… 🙂 I spousta jiných doplňků. Člověk by si měl vyzkoušet co mu nejvíc sedí a po čem se cítí dobře a co jeho tělo přijímá.

  http://somethingbykatep.blogspot.com/

  1. Souhlasím, já to vyzkoušela ze zvědavosti a protože mi čaje chutnají, piju je tak nějak pořád 😀

 7. S žádnými podobnými produkty osobní zkušenost nemám, ale držím se toho názoru, že alfa a omega je pohyb a strava. Proto se mi ani moc nechce investovat do takových produktů. Samotný zelený čaj má super účinky na zdraví a věřím, že může mnoho postupů učinit o chloupek efektivnějšími, zároveň člověk taky často díky těmto produktům jednoduše zvýší svůj příjem tekutin a i to samo udělá velké divy např. při hubnutí. Takže určitě proč ne, je to fajn věc, určitě to neuškodí, ale dá se najít levnější varianta se stejným účinkem.

  Na druhou stranu naprosto chápu tvoji zvědavost, taky jsem byla občas nalomená. Ta balení jsou nádherná, ví, jak na nás! 😀 Hlavně, že ti chutnají a zpříjemňují den. 🙂

  1. Souhlas, bez stravy a pohybu to nejde:) Proto občas kroutím hlavou nad marketingem některých takových značek, které tvrdí, že po užití jejich zázračných tobolek člověk zhubne několik kilo:D Čaje mi chutnají a dokud je mají za tuhle příznivou cenu, je to pro mě v pohodě. K tomu ještě ten karnitin na cvičení a nic víc snad ani není potřeba:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *