Reader Interactions

Comments

 1. Já osobně beru diety spíše jako dočasný způsob nečeho dosáhnout. Tak například, když chci zhubnout, chci vyzkoušet, zda mi nějaká potravina nedělá dobře, a tak podobně. Dlouhodobě je prostě nejlepší jen zdravý a vyvážený životní styl.
  Sama tyhle potraviny moc nemusím a vyhýbám se všemu, co je zbytečně zpracované, takže hotovky, polévky z pytlíku nebo kaše bych si asi sama nekoupila. Ale každý jíme jinak a vyhovují nám jiné věci, tak třeba na svačinu, občasný rychlý oběd, proč ne.
  Ale třeba ten sirup nebo marmeláda mi přijdou super, tam se ke zdravější variantě přikloním ráda a to bych si asi pochutnala s tebou, mango totiž také miluji 🙂
  Jinak je super, že jsi takhle mohla vyzkoušet, taky ráda zkouším nové, alespoň si člověk lépe udělá názor na různé věci 🙂

  • Díky za komentář Baru, vesměs s tebou souhlasím, jak už bylo řečeno 🙂 Na druhou stranu ráda objevuju a nějaká obměna jídelníčku je čas od času také fajn:)

 2. Já jsem nikdy žádnou dietu nedržela a ani o žádné v budoucnu neuvažuji. Ale souhlasím s tebou, že ve všem by měl být balanc 🙂 a určitě bych byla proti, aby se vyřadili určité oblébené potraviny nebo aby člověk hladověl. Někdy se opravdu pozastavím nad tím, jaké všechny až někdy nesmyslné diety existují, některé jsou fakt až moc drastické! Ale souhlasím s Barčou, za mě je to také jen takové dočasné řešení :-).

  • No přesně, některé diety mi teda hlava nebere 😀 Balanc je prostě důležitý, stejně jako mindset:)

 3. Taky mi byla nabídnuta spolupráce, ale nešla jsme do toho. Jsem ráda, že si nás seznámila s produkty 🙂 Keto dietě nefandím, ale možná kdybych si to víc prostudovala, tak bych k tomu našla cestu. 🙂

  • Je to určitě zajímavá alternativa, moje mamka si to třeba nemůže vynachválit. 🙂 Vyzkoušela toho spoustu nejen z Čech, ale i z Anglie, kde jsem žila, takže jsem jí to mohla vozit.

 4. Taky jsem jednou na keto dietou uvažovala, protože mám cukrovku a sacharidy nejvíce hýbou cukrem :D. Bohužel jsem ale milovník pečiva, rýže, těstovin atd., takže to není úplně pro mě :D. Tuto firmu znám, ale nic jsem od nich nezkoušela :). Pěkná a upřímná recenze, na ten croissant bych se asi těšila nejvíce, škoda, že tě zklamal :D.

  • Haha také jsem milovník pečiva a těstoviny můžu jíst furt:D Ty se ale zas snažím nahrazovat třeba těmi z červené čočky a tak, jsou super a hrozně rychle jsem si na ně zvykla:)

  • Taky nevypiju všechno, ono to musí být dobrý:D Narazila jsem na spoustu proteinu, co byly prostě hnus:( Ale na Aktinu mají třeba supr!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *