Reader Interactions

Comments

 1. Já každý den beru vitamín C a pak doplněk stravy: Omegu 3,6,7 a 9 + je v něm obsažen i vitamín D3. Dříve jsem brala ještě vitamín B, hodně mi pomáhal jak na afty tak i na opary (na které zas trpím já.. 😕).

 2. Ja si vždy takéto vitamíny nakúpim a potom na ne aj pravidelne zabúdam, avšak z času na čas si rada dám tie šumivé 🙂 Naposledy som si kúpila gumených medvedíkov na vlasy, takže sa budem musieť opäť dotlačiť k ich používaniu, haha 🙂

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

 3. Já beru vitamin C a vitamin B12 a samozřejmě kolagen na klouby, kvůli kolenu.
  Napadlo mě brát více vitaminu, moje sestřenka bere vitaminy od A do Z. 😀 Je vegetariánka a o to více těch vitamínů bere.
  V dnešní době, kdy je většina jídla spíše umělá, mi přijde, tak je o to více potřeba podle mého ty vitamíny přeci jen brát.

  • Souhlasím, na druhou stranu si nemyslím, že je dobré brát všechny vitamíny, co existují, ale chápu, že u vegetariánů to je prostě o něčem jiném 🙂

 4. Tenhle článek jsem doslova potřebovala, protože sama jsem lenoch líná, co nesnáší polykání jakýchkoliv prášků, tudíž se v tomhle docela sabotuju :D.

  Je super si o tomhle víc načíst, takže děkuju!

  • Moc děkuju za komentář! Já na to taky často zapomínám, ale nosím svoji krabičku s práškama v kabelce (někdo se mi směje, že už jsem jak důchodce:D) a to mi pomáhá na to nezapomínat:)

 5. Pravidelně jsem dlouho brala jen horčík, který si moje tělo neumí vzít z jídla v dostatečném množství. V době první covidové karantény jsem ale přidala i nějaké vitamíny, hlavně D a C, a už mi to zůstalo. Jinak se ale snažím doplňky stravy minimalizovat a spíše jíst více pestré stravy, aby si tělo moc nezvykalo. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *