Reader Interactions

Comments

 1. Pěkný článek ❤️My to s přítelem také nijak extra neprožíváme. Celý den jsme se procházeli po nádherně zasněžené a slunečné Praz, dali si kávu a povídali si. Večer jsme si uvařili si dobrou večeři, otevřeli víno, ale mohl by to být klidně jakýkoliv jiný den. Máme Valentýna tak nějak pořád. 😀

 2. Hezký článek, dáreček od Pandory musel jistě potěšit 😊. My jsme byli též s přítelem odpoledne na procházce – bylo nádherně! Ráno jsem udělala zamilovanou snídani a den před tím jsem upekla linecká srdíčka a perníkový dort ❤.

 3. To vypadá dosti podobně, jaké u nás 😀 Také nijak extra neslavíme, ale dárky jsme si oba dali 🙂
  Ta zasněžená krajina je tak krásná, kéž by aspoň něco málo bylo i u nás v UK 🙁

  • To je hezký. Viď, ale dneska už to začalo všechno tát, neděle byla asi předposlední zimní den 😀

 4. Jelikož jsem bez přítele, tak jsme si dali dárky s mamkou, babičce jsme poslali a dva dárečky jsem donesla tátovi a dědovi na hrob.
  Můj bývalý přítel na valentýna nebyl, takže dáreček dostal jen on.
  Jak jsi psala, že si protiřečíš, tak to mám stejně. Nechci ho slavit, není to český svátek, ale na druhou stranu je hezké si projevit lásku nějaký den.
  Zasněžená krajina je hezká. Moc pěkné fotky.

 5. Nádherný fotky!! Letošní Valentýn byl pro mě bolavej, ale udělala jsem jedno důležitý rozhodnutí. To počasí je nádherný a hodně mi poslední dny pomáhá. Zároveň jsem koupila kytičky mamce a babičkám a taťkovi a dědovi jsem přinesla čokošku, tak to byl vlastně na jednu stranu moc fajn den. 🙂

  • To mě mrzí, ale pokud jsi to potřebovala, jsem ráda, že k tomu došlo! Věřím, že všechno bude lepší <3

 6. Musela si mať určite krásny Valentín. je to vidno aj na tých fotkách. A to prekvapenie v podobe Pandory bolo od neho krásne. Mám pocit, že máme rovnaký prstienok, čo ma teší.

  xxAlexandra z MS ALWAYS LATE

 7. Vypadá to na krásně užitý den! 🙂 Z těch fotek jídla mám vážně na něco chuť 😀 My s přítelem tento den nijak nehrotíme – zkrátka den jako každý jiný.

 8. Já Valentýn spíše nikdy neslavila kvůli příteli a předtím jsem měla jen krátkodobý vztah a Valentýnky ve škole šly vždy mimo mě, měla jsem nadváhu a kluci po mě zrovna netoužili… 🙂 Jinak osobně ho dvakrát nezbožňuji, ale proti němu ani nejsem. Asi jako většina žen mám ráda pozornosti a gesta a někdy je alespoň tento svátek dobrým podmětem jak si tu svoji lásku připomenout 🙂 Co mám v okolí kamarády muže a i dle mého ex, tak spousta chlapů na ty gesta během roku moc nemyslí…
  Jinak jsi měla pěkný den.

  http://somethingbykatep.blogspot.com/

  • Haha to je asi tak nějak pravda.. Já jsem ráda, že s přítelem máme takový “Valentýn” v podstatě každý den a myslím si, že tak by to mělo být:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *