ONE YEAR

Těžko uvěřit, že tady teď sedím a píšu tenhle článek, ale zároveň si říkám wow, cože, to to tak rychle uteklo?

Dneska je to přesně rok od toho, co vyšel první článek. První článek na tomhle blogu, první krok k tvoření něčeho, co mě baví. Za ten rok se toho stalo spoustu a já bych asi chtěla začít jedním velkým DÍKY. Díky vám všem, kteří můj blog pravidelně čtete, veliké díky čtenářům, kteří zanechávají krásné a milé komentáře pod články a díky i vám, kteří sem občas zabloudíte nebo jen prostě chcete vědět, co jsem to na ten internet zase publikovala 😀 Mám ohromnou radost z toho, kolik lidí blog pravidelně navštěvuje a kolik jsem jich mohla (ať už virtuálně, nebo v reálu) díky tomu potkat. O tomhle se mi před rokem ani nesnilo!

Ačkoliv nejsem žádný milovník matematiky, pojďme se podívat na pár čísel:

 • Za celý rok získal blog 17 973 návštěv od 5 867 unikátních návštěvníků
 • Publikováno bylo celkem 60 (+1) článků
 • Napsali jste mi dohromady 414 krásných komentářů
 • Návštěvníci blogu pochází z 10 různých zemí v čele s ČR a US
 • Za celý rok jsem obdržela přesně 0 negativních ohlasů
 • Díky blogování jsem získala 5 jednorázových spoluprací a 1 dlouhodobou

Všechny věci, které děláme, jsou běh na dlouhou trať. Jak se říká, bez práce nejsou koláče a nic nepřichází ze dne na den. Být úspěšný pro každého znamená něco jiného. A dělat to, co vás baví, je krásný! Co je ale ještě krásnější, je podpora okolí a další lidi, které to baví taky. Neskutečně si toho vážím a děkuju, že tu jste. Doufám, že tohle je teprve začátek a budeme společně dál růst, budovat a bavit se.

Mějte se krásně,

You may also like

22 komentářů

 1. To je nádhera, gratuluji k výročí! A také k moc pěkným číslům. Přeji ještě mnoho a mnoho let úspěšného blogování, hlavně ať tě to stále baví, protože pak to baví i nás čtenáře. ❤️😊

 2. Tak gratuluji a snad to tak půjde i dál!
  Super nápad s tím sepsáním zajímavých informací, zpětně když se na ta čísla člověk podívá, tak tomu dávají úplně jiný rozměr.

 3. To je opravdu moc krásné a moc gratuluji! 🙂 Ať se i nadále daří a ty se nadále rozvíjíš. 🙂 A jo, strašně to letí.. člověk by ani nevěřil 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *