OCTOBER FAVOURITES

Jak už je na mém blogu zvykem, s koncem měsíce tu máme i článek, kde vybírám pár věcí, co jsem si za uplynulý měsíc oblíbila. A tentokrát tomu není jinak. Zatím mě to nepřestalo bavit a tenhle formát miluju, tak doufám, že ho máte rádi i vy:) Dnes pro vás mám jenom čtyři oblíbence a ne pět, jako každý měsíc. Víc oblíbených věcí nemám a nechtěla jsem do článku cpát za každou cenu ještě něco navíc, když to není ono.

It’s the end of the month and I know you’re ready for October favourites. I’m still not bored doing this post every month and I hope you like it as well! Today I have only four favourites instead of five for you because I didn’t find another one and I don’t want to write about something I don’t really like just to have five things.

Jako první tu mám svoje oblíbené botky od značky Puma, které jste mohli vidět v článku Autumn shopping. V tu dobu jsem je ještě neměla, chvíli jsem zvažovala, jestli si je pořídit, ale když se mi (už podruhé!:( ) zničily moje milované Airmaxy, hned jsem je objednávala. Jsou semišové na menší platformě a uvnitř jsou neskutečně měkké a pohodlné. Nedám na ně dopustit!

The first one is my favourite Puma shoes. You could see them in Autumn shopping post. I didn’t have them when writing that article but because my favourite Nike Airmax shoes are damaged (again!), I bought them instantly. They are so comfortable and I love them.

Jelikož pracuju na počítači a i když v práci nejsem, trávím u něj dost času, rozhodla jsem se pořídit si brýle s filtrem modrého světla. Zvlášť v práci mě často bolela hlava a oči, kapky do očí nepomáhaly a tak jsem se rozhodla tyhle brýle vyzkoušet a musím říct, že jsem překvapená. Nosím je v kombinaci s kontaktními čočkami, brýle samy o sobě jsou nedioptrické a nemůžu si je vynachválit. Tyhle jsou od značky Meller, která vyrábí více druhů těchto brýlí, takže jestli něco takového sháníte, můžu jen doporučit:)

Because I work in the office and I spend my free time on a laptop as well, I decided to try glasses with a blue light filter. I used to have a headache and dry eyes, nothing really helped me with that so I tried this and I’m surprised! I wear them with my contact lenses (because they are not dioptric).

Dnes tu nemám jednu, ale rovnou tři knížky z mého milovaného nakladatelství Jan Melvil. Všechny knížky napsal Austin Kleon a velmi pozvolně na sebe navazují. Jsou o kreativitě, umění a objevování. Všem umělcům a lidem, co rádi tvoří, moc doporučuju si je přečíst. Je to oddechovka a pokud vás knížky chytnou, máte je za pár dní všechny přečtené:)

Today I don’t have one, but three books from my favourite book publishing Jan Melvil. The author is Austin Kleon and his books are about creativity and art. I recommend them to everyone who like to create something. If you’ll like those books, it only takes a few days to read them all!

A posledním oblíbencem je jeden z mých kabátů. Říkám tomu kabát, ve skutečnosti je to jen takový teplejší “přehoz”, ale vzhledem k tomu, že nosím spoustu vrstev, svetry, šálu a kabát si nikdy nezapínám, to pro mě funguje naprosto stejně 😀 Tenhle je v krásné podzimní hnědé barvě a kupovala jsem ho minulý rok ve Stradivariusu, takže si nejsem jistá, jestli ho ještě budou mít 🙁 Trošku žmolkovatí, ale v sušičce se toho v pohodě zbavíte. V říjnu jsem ho nosila skoro pořád!

And the last one is one of my coats. This one is in a nice brown colour and what’s more autumn vibes than this? I bought it last year in Stradivarius so I don’t know if they still sell it 🙁

A jaké produkty nebo věci jste si za uplynulý měsíc oblíbili vy? Budu ráda, když se podělíte v komentářích!:)

And what are your October favourites? Share in a comments!

Mějte se krásně / Talk to you soon,

A.

You may also like

22 komentářů

  1. Je boží, takovej akorát:) Ve stradivariusu prodávají ten samý akorát modrý a šedý a v Zaře mají černý, ten jsem taky pořídila:)

 1. Moc hezké produkty 🙂 Poslední dobou také přemýšlím nad tím, že bych si od značky Puma něco pořídila 🙂

 2. Krásní oblíbenci, já si taktéž na podzim zamilovala kardigany. Jsou úplně TOP v mém žebříčku oblečení 🙂
  Tenhle formát se mi strašně líbí, třeba se k němu taky jednou dostanu 🙂 Opět krásný článek <3

 3. Ten kabát je moc hezký, Stradivarius je moje oblíbená značka 🙂 A ty 3 knížky mě hodně zaujaly, ráda bych si je přečetla.

  1. Děkujuu, knížky doporučuju!:) Všechny tři jsem koupila v balíčku přes megaknihy.cz myslím, tak zkus mrknout tam:)

 4. Já nikdy žádné oblíbence nemám 😀 Fakt nevím, co bych si za říjen velmi oblíbila. Snad jen tu podzimní přírodu? 😀 Ale ten kabát je moc krásný! Barevně přesně odpovídí podzimu 🙂

  WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *