WINE TIME

Kdo mě zná tak ví, že mám ráda dobré víno. Rozhodně nejsem žádný znalec všech možných odrůd, ale řekla bych, že už mám tak nějak vytříbený svůj vkus 😀 Když jsem dostala nabídku na spolupráci s e-shopem vinoodbodlaku.cz, neváhala jsem ani vteřinu. Ráda bych vám dneska ukázala, jaké produkty mi zaslali a jak moc skvělé byly.

Začnu asi tím, že miluju bílé víno. Respektive bílé, polosuché a suché. Nepohrdnu ale ani růžovým a další mou oblíbenou kapitolou jsou vína šumivá. Proto byla volba číslo jedna poměrně jasná 😀 Sedlákovo letní víno z Velkopavlovické oblasti je jedním z bestsellerů na e-shopu. Je suché a všem nám doma moc chutnalo. Doplnila jsem objednávku i druhým, téměř stejným vínem, akorát polosuchým letním rosé. To bylo malinko sladší a také výborné!

Pokud znáte odrůdu Rulandské šedé, pak by vám určitě chutnalo i tzv. oranžové víno. Zaujalo mě právě touto charakteristikou a je odlišné tím, že se hrozny sbírají už koncem srpna. Je jemně perlivé a na léto jako dělané 🙂

A posledním produktem bylo Grepino. Jak už název napovídá, jde o kombinaci grepové šťávy a vína, což znělo naprosto pohádkově. A taky bylo! 😀 V kombinaci s proseccem to byl výborný a osvěžující nápoj, který vedle Aperolu Spritz můžu pít taky skoro každý letní den! 😀 Pokud máte rádi Aperol, tohle je asbolutní pecka a myslím si, že stojí za zkoušku:)

Ještě jednou moc děkuji e-shopu vinoodbodlaku.cz za nabídku téhle příjemné spolupráce:)

Dejte mi do komentářů vědět, zda pijete nebo nepijete víno vy a nezapomeňte mi dát tip na vaše oblíbené:)

Mějte se krásně,

You may also like

25 komentářů

 1. Hezké, ale popravdě já víno nepiji, takže… ale zase kdybych jej chtěla někdy někomu koupit, tak aspoň vím 🙂 A gratuluji ke spolupráci, pro milovníky vín tohle musí být ráj 😀

  1. Přesně, aspoň máš kdyžtak tip 🙂 A děkuji, měla jsem strašnou radost, nebudu lhát 😀

 2. Vína vypadají hezky, ale já celkově alkohol moc nemusím. Miluji burčák, a ten v UK neseženu (ach jo!) a občas si dám třeba víno ovocné nebo chardonnay, ale jinak preferuji spíše drinky bez alkoholu. Hlavně, že sis ale pochutnala!

 3. Já teda víno nepiju, ale já jsem všeobecně abstinent 😀 Jediný, co jsem schopná ochutnat, tak sladké vánoční pití – svařák, bailyes a podobně. Ale určitě to může být někomu krásný dárek. Mají hezké obaly 🙂

  WantBeFitM

  1. Na svařák se každoročně těším moc! 😀 Souhlasím, že jako dárek je lahev něčeho dobrého super:)

 4. Teď jsi mě dost nahlodala :D. Víno piju, ale po tripu na Moravu se snažím po vínu moc nesahat, protože jsem se ho solidně přepila. Obecně mám radši sušší, ale stejně jak píšeš, šumivá jsou kapitola sama o sobě <3!

  coffeeslap.

 5. Já víno nepiju. Vlastně ani celkově alkohol mi nějak nechutná, ale je super, že jsi byla spokojená. Vína vypadají dobře. Určitě by udělaly radost i jako dárek. 🙂

 6. Zaujalo mě to grepové “víno”. V Německu jsme si podobná ovocná vína-nevína kupovali s partnerem. Byla bez siřičitanů, v bio kvalitě a moc dobrá na večerní pocucávání. Toto vypadá z popisu dost podobně, tak tomu bych i dala šanci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *