Reader Interactions

Comments

 1. Ty jo, na těch místech v Cardiffu jsem taky chodila. V té ulici podél hradeb jsem zrovna byla naštvaná na babičku, to si pamatuju. 😀 A přitom je to tak dávno.

  Mimochodem – nominovala jsem tě do “The Outstanding Blogger Award” – nevím, jestli se toho chceš účastnit, ale tak dávám ti vědět 😀 já to napsala jen v anglické verzi, protože je to víceméně anglicky mluvící projekt, myslím. Ale možná je to jedno 🙂
  https://vlasta.blog/en/2020/12/01/the-outstanding-blogger-award/
  Tak jestli chceš, můžeš se zapojit 😀

 2. Ach, jak mě letos tohle chybí! Loni jsme s přítelem byli před Vánoci ve Windsoru, letos jsme chtěli do Bathu na trhy a do Oxfordu, ale samozřejmě za těchto okolností budeme doma.
  Snad příští rok bude už vše při starém!

 3. Vypadá nádherně! Těmi fotkami jsi mi jenom připomněla, jak moc mi chybí Londýn, zvláště ten vánoční. Opravdu škoda, že to letos nevyšlo.

 4. Vau, úplně jsem si vybavila mé první Vánoční trhy ve Švýcarsku. Přítel mi chtěl k Vánocům udělat radost a tak jsme výletili do Švýcarska do Zurichu. A můžu říct, že jsem si ten den velice užila. Všude Vánoční atmosféra, stromky a světýlka. Vánoční večerní trhy byly strašně romantické. Už se moc těším až vše tohle skončí a já budu moci přesvědčit partnera o dalším výletě před Vánoci i s miminkem přesně do Zurichu. A tam u vás to je tedy taky nádhera <3 A ne není to kýč je to boží 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *