AUGUST FAVOURITES

Nemůžu uvěřit tomu, že už je tu konec léta. Přijde mi, že tenhle rok všechno ubíhá strašně rychle a já si ho vůbec nestíhám užít 😀 Za chvíli budou ve všech obchodech Vánoce a já se budu chystat na cestu do UK, užít si poslední půlrok v Cardiffu (chybíš mi!).

I can’t believe it’s the end of the summer already. I feel like this year is so fast that I don’t have time to enjoy it 😀 We’ll see Christmas adverts and stuff everywhere very soon and I’ll be getting ready to go back to Cardiff and enjoy last 6 months in the UK (I miss you!).

Dneska tu pro vás mám článek o mých oblíbencích za uplynulý měsíc a musím říct, že mě každý další článek o oblíbencích baví tenhle formát víc a víc. Opět tady mám pět věcí, které jsem si oblíbila a chci se s vámi o ně podělit.

This is a post about my August favourites and I have to say I love this type of posts more and more. Today I have another five favourites that I want to share with you.

Jako první tady mám mojí momentálně nejoblíbenější kabelku značky Tommy Hilfiger. Ostatní velký kabelky mi bohužel zůstaly v UK, ale tahle je naprosto skvělá. Jelikož jsem přes léto začala hodně nosit zlaté doplňky, tahle kabelka je pro mě ideálním doplněním každého outfitu také kvůli jejím zlatým detailům. Odkaz vám sem bohužel nedám, protože kabelku jsem dostala jako dárek a nepotřebuju si vyhledávat informace o ceně. Věřím ale, že se bude dát stále sehnat 🙂

The first one is my favourite bag from Tommy Hilfiger. I have the rest of my big bags in the UK but this one is so amazing that I wear it almost every time I go out. Because I started to wear more gold jewellery, this bag perfectly fit any outfit as it has gold details as well. I’m not gonna give you a link where you can but it cause I got it as a gift and I don’t need to know what was the price, hope you understand:)

Tentokrát tady mám dva produkty na pleť. Prvním z nich je Bubble mask na obličej od značky LR. Hlavně během léta jsem jí používala opravdu hodně (však taky můžete vidět, že už mi jí moc nezbývá :D) hlavně proto, že je strašně lehká a dá se říct, že i osvěžující. Je to vlastně takový gel, který po nanesení na pleť začne reagovat se vzduchem a vytvoří na obličeji pěnu (přijdu si vždycky jak mrak :D). Díky tomuhle “probublávání” maska hloubkově čistí. Bohužel se dá zakoupit pouze u LR partnerů a nemůžu vám na ní sem dát odkaz. Pokud byste ale měli zájem, můžete si jí objednat skrze mě i s 25% slevou:)

This time I have two skincare products here. The first one is a Bubble mask from LR. I used it a LOT especially during the summer (as you can see there is not much left :D) because it’s so hydrating and fresh. It’s a gel that reacts with the air so when you put it on your face, it creates some kind of foam that is good for deep cleansing. Unfortunately, you can buy it only through LR partners so I can’t put a link in here. But if you are interested, I can order it for you with 25% discount 🙂

A druhým produktem na pleť je tenhle obyčejný pleťový olej od Baley, který běžně koupíte v prodejnách DM. Je to můj úplně první pleťový olej a koupila jsem si ho proto, že jsem chtěla vyzkoušet oil cleansing, na který mě zlákala Pauli Altofova (vše má ve výběrech na instagramu @pauliincek). Musím říct, že ačkoliv nemám porovnání s žádným podobným produktem, tenhle olej mi naprosto vyhovuje.

The second skincare product is this basic face oil from Balea that you can find in every DM store. It’s my very first face oil and I bought it because I wanted to try oil cleansing procedure that I found out about at the Instagram of @pauliincek (you can find it in her saved stories). I have to say that even though I didn’t try other similar products, this one is very good.

Dále tady mám svůj oblíbený kousek oblečení za poslední dobu, čímž je tenhle černý overal. Mám ho už pár let a kupovala jsem ho v Bershce, takže hádám, že už ho tam neseženete 🙁 Je skvělej na léto hlavně kvůli střihu a i když se to možná nezdá, je krásně vzdušný a není v něm skoro vůbec vedro. Na konec léta byl fakt ideální 🙂

This is my favourite piece of clothing for the last few weeks. I bought it a years ago in Bershka so I guess it’s not gonna be there anymore. It’s so good especially for the end of summer as you’re not too hot in it and it looks great.

A poslední věcí je (jak už jste zvyklí) knížka. Tenhle měsíc to na plné čáře vyhrála kniha Jak na sítě od Michelle Losekoot a Elišky Vyhnánkové. Je ze stejného nakladatelství, jako knížka zmiňovaná v předchozích oblíbencích – Konec prokrastinace a rozhodně to není poslední knížka z totožného nakladatelství, kterou v oblíbencích uvidíte. Popisuje fungování sociálních sítí z hlediska marketingu a propagací firem, značek, či vlastního podnikání. Pokud vás tedy marketing a sítě zajímají, tuhle knížku na 100% doporučuju a určitě se k ní budu ještě několikrát vracet.

And the last thing is the book, again. This time it’s ‘Jak na site’ (probably not available in English, couldn’t find it 🙁 ) and it’s from the same publishing as the previous book I recommended about procrastination. It’s about social media and marketing strategies for companies, brands but also for different types of businesses. I would recommend it to my English readers as well but I guess we have to wait for the translation!

A to by bylo pro dnešek opět vše. Máte nějaké oblíbené produkty za poslední měsíc i vy? Budu ráda, když se o ně podělíte v komentářích!:)

Mějte se krásně,

A.

What are your favourites for the last month? Leave a comment!:)

Have a nice day,

A.

You may also like

4 komentáře

  1. Kabelka je nádherná a ten overal Ti moc sluší! Já jsem si tohle léto hrozně zamilovala sukně – a to jsem je před tím nikdy moc nenosila. 😀

    1. Děkuju! <3 Sukně se mi taky začaly letos líbit, ale stihla jsem pořídit jen jednu 🙁 Snad se polepším 😀

  2. K čemu slouží ten olej od Balei? Čtu o tom poprvé, tak budu ráda za vysvětlení 🙂 Děkuji ♥ Já jsem si koupila nový svetr a bórdo věci, tak se těším na chladnější počasí, až je budu moct vytáhnout! 😀 🙂

    WantBeFitM

    1. Je na klasické čištění pleti:) Jenom se několik minut masíruje a dokáže vytáhnout ucpané póry a různé nečistoty z pleti, za mě fakt super 🙂 Jinak taky se strašně těším na “svetrovou sezónu”, teď pořád po nějakých nových pokukuju 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *