CHRISTMAS MOVIES

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a já nevím, kam dřív skočit. Mám za sebou poslední dny v práci, do toho jsem snad zvládla zkouškové aneb konec prvního semestru a do toho všeho nemám vůbec čas na blog! 🙁 Doufám, že se to brzy změní a budu se moci psaní věnovat mnohem víc:)

Christmas time is here and I don’t know what to do first. I have only one day at my job left and I had to finish the first semester and do most of my assignments so I don’t have much time to write on the blog!:( I hope it’s gonna change soon and I’ll come back and invest more time in it:)

Pokud také nejste kvůli shonu tolik naladěni na Vánoce, přináším vám pár mých oblíbených vánočních filmů, které jednoduše miluju. Můžete si je pustit třeba zítra! I když to možná nebude úplně pro každého, protože ve většině případech se fakt jedná o pohádky, podle mě to prostě k vánocům patří a v tomhle období na pohádky můžu koukat pořád 😀 Tak jdeme na to!

If you’re not ready for Christmas because of the same reason, here are my tips on 10 Christmas movies that I love. Maybe it’s not gonna be for everyone but I think those movies are so good for Christmas that even boys may watch it 😀 So let’s start!

Vánoční Princ / A Christmas Prince

První film je klasická vánoční pohádka zasazená do dnešní doby. Mladá novinářka vyráží do cizí země a má za úkol napsat reportáž o mladém princi, který se má zanedlouho stát králem. No, asi nebudu psát jak to dopadne, ale u druhého tipu na film už to bude asi všem jasné 😀

Vánoční Princ: Královská Svatba / A Christmas Prince: The Royal Wedding

Tohle je druhý díl Vánočního prince, a sice královská svatba. Já miluju filmy se svatební tématikou a miluju vánoce, takže za mě je tohle rozhodně nejlepší díl!

Vánoční Princ: Královské dítě / A Christmas Prince: The Royal Baby

A třetí, poslední díl už podle názvu napovídá, o čem bude hlavní dějová linie. Jak jsem psala, druhý díl je podle mě nejlepší, každopádně všechny tři jsou skvělá oddechovka:)

Matky na tahu o Vánocích / A Bad Moms Christmas

Kdo by neznal Matky na tahu? A co teprve o Vánocích? 😀 Já tenhle film miluju, je to klasická amerika, takže se připravte na přehnanou vánoční výzdobu. Film je samozřejmě komedie, takže přísahám, že se během sledování nebudete nudit.

Princezna z cukrárny / The Princess Switch

Tohle je snad moje úplně nejoblíbenější pohádka, kterou jsem objevila před rokem, když jsem sjížděla veškeré vánoční filmy na Netflixu těsně před odletem domů. Stacy, mladá cukrářka je spolu s Kevinem, jejím kolegou, přihlášená do cukrářské soutěže v Belgrávii, kam odletí soutěžit a potká tam budoucí královnu, Margaret. Zjistí, že jsou si hodně podobné (Vanessa hraje dvě hlavní role a podle mě je to skvělý!:D) a tak si vymění na pár dní role – Stacy je budoucí královna a Margaret na pár dní obyčejná holka.

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná / The Princess Switch: Switched Again

A letos přišel druhý díl, za což jsem byla strašně ráda. Máme období před korunovací, před Vánoci a po smrti otce Margaret. V tomhle díle je super zápletka, každopádně já pořád fandím víc jedničce – za mě je víc povedená.

Předvánoční večer / The Knight Before Christmas

A poslední film s Vanessou, na který jsem taky narazila minulý rok – Předvánoční večer. Rytíř ze 14. století se zázrakem dostane do dnešního světa, konkrétně amerického Ohia. Co se ale stane – potká mladou učitelku biologie, do které se zamiluje. Ona ale na lásku nevěří. No a jak to dopadne, to se mrkněte sami.

Vánoční výsadek / Operation Christmas Drop

Kromě klasických, sněhem zalitých vánočních filmů tu mám i jeden netradiční, a to je Vánoční výsadek. Jedna vojenská základna na tropickém ostrově každoročně shazuje vánoční dárky na ostrov, kde je chudoba, aby místním zpříjemnili vánoce. Ale jedna z političek pošle svojí poradkyni na zmíněný ostrov zjistit, zda by mohla kvůli financím základnu uzavřít. No a mladá poradkyně se tedy potká s mladým pilotem, do kterého se zamiluje.. nebo ne? No budete se na to muset podívat!:D

Polární Expres / Polar Express

Kdo nezná polární expres? Něvěřím, že mezi námi někdo takový je 😀 Je to moje vánoční klasika a tuším, že tenhle film dávají i každý rok v televizi. Tak to zítra nalaďte!:D

Christmas Wonderland

A jako poslední tu mám film Christmas Wonderland s Emily Osment, kterou miluju už od dob Hannah Montany 😀 Heidi je nadanou malířkou, ale bohužel nikdy svým uměním neudělala díru do světa a tak alespoň pracuje v galerii, kde je v podstatě tou nejdůležitější osobou. Před vánoci jí kontaktuje sestra, jestli by nemohla na pár dní pohlídat svého synovce s neteří, protože potřebují odjet pryč z města. Heidi souhlasí, ale to ještě netuší, že potká svého bývalého přítele a lásku ze střední.

To by bylo pro tenhle článek vše z mých tipů na vánoční filmy! Dejte mi vědět, jestli nějaký znáte, nebo jestli si nějaký pustíte. Chci vám všem popřát krásné svátky, hlavně je prožijte v klidu a ve zdraví. Budu se na vás moc těšit u dalšího článku – slibuju, že ještě tenhle rok!

Mějte se krásně,
A.

You may also like

8 komentářů

  1. Letos jsem vánočních filmů stihla tolik, jako už dlouho ne. Jen k balení dárků jsem si pustila hned dva za sebou (možná právě proto mi to trvalo tak dlouho). Každopádne Christmas Wonderland jsem ještě neviděla, tak děkuji za tip! :)))

  2. Viděla jsem pouze jeden ze zmíněných a to již klasický Polární Expres. Já na ty Vánoční filmy totiž upřímně moc nejsem… 😀 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *