JULY FAVOURITES

Máme tu opět konec měsíce a s ním i moje “must-have” produkty, o které bych se s vámi ráda podělila. 🙂

It’s the end of another month and that means my July favourites are here:)

Dnes pro změnu začneme knihou, kterou jsem si koupila na doporučení od mojí kamarádky a jmenuje se Konec prokrastinace: jak přestat odkládat a začít žít naplno. Knížku napsal Petr Ludwig, který doposud vede úspěšné semináře na stejné téma a pomáhá lidem si srovnat vlastní život. Knížku jsem přečetla zhruba za tři dny, až mi bylo líto, že skončila 😀 I když jsem dost akční člověk, co pořád musí něco dělat, knížka mi pomohla ukázat, jak si čas lépe zorganizovat a být co nejvíce produktivní. Určitě se k ní v nejbližší době znovu vrátím a doporučuju jí všem, kdo mají s prokrastinací nebo uspořádáním svého času problém.

We’re gonna start with a book today that I bought because my friend recommended it to me. It’s called ‘The End of Procrastination: How to Stop Postponing and Live a Fulfilled Life’. It’s written by Petr Ludwig & Adela Schicker and is dedicated to improving your long-term motivation and helping you get the most out of your life. I’ll definitely get back to it soon and recommend to everyone.

Další věcí, kterou jsem si tohle léto oblíbila, jsou zlaté doplňky. Líbí se mi jednoduché, zlaté doplňky, které vypadají perfektně se světlejšími outfity. V minulých oblíbencích jsem zmiňovala svoje Daniel Wellington hodinky, které k těmto doplňkům skvěle ladí a poslední dobou opravdu nenosím nic jiného 😀 Doplňky, které vidíte na fotce, jsou ze Sinsay.

Another thing I love this summer is gold accessories. I love the most simple one that looks good with light clothes. In my previous favourites, I wrote about my Daniel Wellington Rose Gold watches and they are matching gold accessories so well! I don’t even wear anything else. Accessories from the photo are from Sinsay.

Kdo by si dokázal představit léto bez slunečních brýlí? Já teda rozhodně ne! 😀 Už nějakou dobu jsem nadávala, že nemám žádné sluneční brýle a žádné mi nesluší. A při nakupování zmíněných zlatých doplňků na eshopu Sinsay jsem objevila tyhle skvělý, tygrovaný brýle. Takže holky, kdo ještě brýle nemá a shání, zas a znovu doporučuju, ať mrknete na eshop 🙂

Who would even imagine summer without sunglasses? Because I can’t 😀 I didn’t have a sunglasses and needed some so bad. When I was browsing through the Sinsay e-shop, I found these cute ones that I love and wear every time I go out.

Miluju gelový nehty a k létu podle mě patří světlé a pastelové barvy. Momentálně mám na nehtech bílý gel lak, strašně jsem si ale zamilovala i pastelové odstíny laků, které si asi brzy objednám. Všechny laky mám z eshopu Nani Nails.

I love gel polish on my nails and I think pastel and light colours are the best ones for summertime. At the moment, I wear simple, white nails. All of my gel nail polish is from Nani Nails e-shop.

A jako poslední – aperol. K létu neodmyslitelně patří studené nápoje a já mám aperol spojený s dovolenou u moře, stejně tak jako s koupáním v bazénu s kamarádkama.

And the last one – Aperol. Cold drinks are a part of a summer and for me, Aperol is connected to holidays by the sea or swimming in a pool with my friends.

Budu ráda, když mi do komentářů napíšete i vaše oblíbence za uplynulý měsíc!

Mějte se krásně,

A.

I would be happy if you tell me what are your favourites for last month!

Have a nice weekend,

A.

You may also like

6 komentářů

 1. Knížka je skvělá, můžu taky jen doporučit! Dokonce ji mám od Petra i podepsanou, protože jsme byli na jednom z jeho seminářů. ☺️
  A nehtíky máš moc krásné. 😍 Děláš si je sama? 😍 Mám teď hodně podobné. ☺️

  1. Jé, tak to je skvělý, taky se na nějaký seminář chystám! 🙂

   A děkuju moc, nehty si dělám sama a je to skvělá oddechová aktivita. Vždycky se těším, až mi odrostou a budu si moct udělat nové, hah 😀 <3

   1. Tyjo, tak to máš můj obdiv! Taky bych si je chtěla dělat sama, vždycky je mi líto za to vyhazovat peníze .. :/ Nechtěla bys třeba někdy udělat nějaký tutorial, jak na to? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *