A máme tu říjen! Opět. Nevím, jak vy, ale letošní rok mi strašně rychle utíká před očima. Děje se toho tolik a ten čas tak hrozně letí, že mám občas pocit, že něco v životě nestíhám. O tom ale až jindy. Dnešní článek bude o módě a já doufám, že vás tak trošku naladím na podzim a možná se i inspirujete, pokud tápete, co si na podzimní nošení pořídit.
Sama mám občas problém s tím, že nevím, co nosit. Letos jsem ale našla tolik krásných kousků, že se o ně s vámi musím podělit. Tak jdem na to!
Snad jsem vás aspoň trošku inspirovala a budete vědět, co si letos pořídit 🙂
Máte nějaké podzimní oblíbence? Dejte mi vědět do komentářů!
Mějte se krásně,

Díky za fajn inspiraci!
Taky mi to letos utíká o dost rychleji než dřív, asi už prostě stárneme 😂😂
Jinak moje must have na zimu a podzim jsou určitě overknee kozačky, baretky a jiné čapky, delší kabátky (jako máš ty v té hnědé, jen já preferuji černou), silonky se vzory, křivák s kožíškem a pěkné šály, do kterých se zabalím.
Svetr bych už potřebovala jako sůl, ale už nechci kupovat nic nekvalitního, a málokde se mi něco líbí, takže se snažím přemluvit mamku, která dříve hodně pletla, aby mi nějaký sama upletla, to by se mi hrozně líbilo 😍🤞🏻
Stárnem, achjo 😀 Kozačky jsou boží, já se v nich ale necítím a myslím, že mi nesluší 🙁 😀 A na šály bych bývala úplně zapomněla! 😀 S tou kvalitou souhlasím, taky už nechci vyhazovat peníze za kousky, které vynosím maximálně jednu sezónu 🙂
Moc krásný výběr, já miluji podzim a s ním i jeho barvy :). Letos jsem ale ráda, když v šatníku najdu něco, do čeho se vlezu a je mi pohodlné :D.
Haha chápu, tak letos je to zcela jiná situace! 😀 🙂
Krásná inspirace 🍁🍂. Zrovna včera mi došel balíček, kdy jsem si objednávala svetřík a černé kalhoty. Měla jsem z toho trochu obavy, zda mi to nebude velké/malé, ale naštěstí vše krásně sedí tak mám radost 😊.
Jé tak to mám taky radost! Miluju rozbalování balíčků 😀
Miluju tenhle výběr, úplně souzním! Svetříky, kabátky <3 tolik lásky a krásy v jednom postu!
<3 <3
Souhlasím, děsně to letí..
Co se týče módy, potřebovala bych doplnit šatník o podzimní a zimní oblečení (a boty!).. Chybí mi svetry, roláky, kabáty, boty… 😅
Já bych to potřebovala zas obměnit! 😀
Čím jsem starší, tím mi ten čas víc utíká 😀 Co jsi vybrala úplně není můj styl, ale nějaký kousek se mi tam přece jen zalíbil 🙂 Já si teď koupila koženou sukni a bílé tričko s decentním nápisem, tak doufám, že ho budu moct někam vytáhnout.
WantBeFitM
Naprosto souhlasím 😀 Kožená sukně vypadá skvěle a moc se mi líbí, ale já ty sukně prostě neumim nosit 🙁 😀
Sice mám svetrů plnou skříň, ale o tyhle kousky bych si svoji sbírku klidně ráda rozšířila. Skvěle ses mi svým výběrem trefila do vkusu. 🙂
Jé, to mám radost Luci! A svetrů není nikdy dost:D