JAK NA SÍTĚ

Jestli vás alespoň trošku zajímá, jak fungují sociální sítě a jak se na nich dá dělat marketing, čtěte dál. Dnes pro vás totiž mám doporučení na knížku, která je podle mého názoru takový základ pro každého, kdo bere sociální sítě nejen jako zábavu, ale také jako mocný nástroj, který se dá v dnešním světě krásně využívat. Název “Jak na sítě” asi vystihuje vše, pojďme se ale podívat na tuto knihu trošku blíž 🙂

Nakladatelství Jan Melvil asi budu zmiňovat o něco častěji, pokud vám tedy název bude povědomý – ano, znáte to také odsud 😀 Zabývají se totiž vydáváním různých seberozvojových knih, ale i literatury zaměřené na byznys a podnikání.

Tato kniha popisuje čtyři principy úspěchu na sociálních sítích. Jak funguje Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, nebo třeba Youtube? Jaké mají algoritmy a jak pracovat s obsahem? A proč není vhodné dávat stejný obsah na všechny sociální sítě? Tyto a další otázky vám Michelle Losekoot spolu s Eliškou Vyhnánkovou v knížce zodpoví.

Pokud jste v marketingu úplný nováček, nevadí. Kniha vás totiž provede i úplnými základy a díky ní pochopíte tvorbu strategií, veškerou komunikaci s publikem i třeba nastavování kampaní. Jestli na sociálních sítích něco tvoříte a napadlo vás, zda se vyplatí investovat peníze do propagací, díky vysvětlením a návodům si můžete ujasnit, zda je to pro vás to pravé, nebo by to byly jen zbytečně vyhozené peníze. Mně osobně se na knížce líbí snad všechno. To, jak je napsaná a čtivá je prostě skvělý. Některé knihy na mě působí moc “odborným” dojmem, což mě ne vždy baví číst, ale tahle je napsaná strašně “lidsky” a je v ní obsažena spousta informací.

Pokud tedy stále ještě váháte, zda si ji pořídit, mohl by vás třeba přesvědčit i podcast, který Eliška Vyhnánková k tomuto tématu pravidelně nahrává. Jmenuje se také “Jak na sítě” a najdete ho zde:

A co vy, zajímáte se o marketing, konkrétně o sociální sítě? Dejte mi vědět, zda vás knížka zaujala, nebo jestli jste ji třeba už náhodou četli 🙂

Mějte se krásně,

You may also like

13 komentářů

  1. Na knížku narážím stále. Vypadá zajímavě a budu o ní přemýšlet. Sama se teď tímto zabývám a toto téma mě zajímá 🙂 Děkuji za přiblížení knížky.

    1. Tak to opravdu doporučuji, snad se bude líbit 🙂 Můžeš zkusit i ten podcast, myslím si, že je super 🙂

  2. O knize slyším poprvé. Musí být zajímavá především pro ty, kteří se o něco takového zajímají. Já jsem zatím tak 50 na 50 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *