VELKÉ MEZIŘÍČÍ, CZECH REPUBLIC

Přeju krásnou sobotu! Doufám, že se máte všichni fajn. Dnes pro vás mám článek o dalším městě, kam jsme se jeli podívat, a tím je Velké Meziříčí.

Happy Saturday! I hope you’re all well. Today I’ve got another post about a town we visited a week ago – Velke Mezirici in the Czech Republic.

Tentokrát začnu jídlem 😀 Výlet nám vyšel zrovna na naše dvouleté výročí, takže jsme si zašli na večeři do restaurace Passage. A musím říct, že takhle jsme si už dlouho nikde nepochutnali. Dali jsme si vepřovou panenku, každý na jiný způsob a jídlu opravdu nebylo co vytknout. Pokud máte Velké Meziříčí poblíž, určitě stojí za to město navštívit už kvůli téhle restauraci! 😀

I’ll start with the food today 😀 We had our 2 years anniversary when we were on this trip so we decided to have a dinner in a local restaurant Passage. I have to say this was one of the best meals I’ve ever had. There was nothing we could point out at. If you’re ever close to the Velke Mezirici, deffinitely go there just because of this restaurant because I would absolutely recommend it!

Druhý den se ve městě konaly nějaké menší kulinářské slavnosti, tak jsme to tam byli omrknout. Při té příležitosti jsme nafotili fotky na můj první outfitový článek (pokud jste ho ještě nečetli, tak to utíkejte napravit!). Bylo fakt nádherně, takže jsem sako po chvíli sundala a chodila po městě jen v tričku.

There was some kind of a small event the next day so we decided to have a look and enjoy the sunny afternoon. We took photos for my very first outfit post (if you didn’t read it yet, go and do it!). It was quite hot so I took off my blazer very soon, haha.

Zašli jsme si na dortík do místní cukrárny na náměstí, která se mi strašně líbila nejen vzhledově, ale ty dorty? No, posuďte sami.

We also had a cake in a local coffee shop that I liked. It was nice inside but look at those cakes! I couldn’t resist! 😀

Byl to takový výlet spíše za jídlem, než za poznáváním města 😀 Veškerý čas jsme trávili pouze v centru a blízkém okolí, akorát jsem toho moc nenafotila, protože jsme si chtěli užít krásný slunečný den.

It was more like a ‘food-trip’ than the ‘get to know the city’ trip 😀 We spent all of the time in the city centre and I didn’t take many photos as we were enjoying the sunny day.

A jak trávíte poslední slunečné víkendy vy? Máte ještě nějaké plány, dokud je venku hezky? 🙂

And how do you spend the last sunny days? Do you have any plans?

Mějte se krásně / Talk to you soon!

A.

You may also like

6 komentářů

  1. Jsem ráda, že se Ti u nás líbilo! Škoda, že jste nezašli na dortíky kousek vedle do Termosky.. tam mají vždycky skvělý.. a holky jsou hrozně milý!

    1. Ono mělo hodně podniků zavřeno, asi právě kvůli té akci :/ Tak třeba příště, díky za tip!:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *