MY MANI OBSESSION 2020

Jeden z mých nejčtenějších článků za rok 2020 byl o mých nehtech a o tom, jak si je od začátků karantény dělám sama doma. A protože mě tahle tématika baví a stalo se z toho tak trošku moje hobby, rozhodla jsem se vám přinést takové menší shrnutí toho, jaké laky a nehty jsem si minulý rok dělala a třeba i někoho z vás inspirovat k tomu, abyste si začali dělat svoje vlastní nehty také:)

Pokud jste nečetli můj článek o tom, jak si nehty dělám a co vše k tomu používám, můžete se mrknout TADY. Zároveň bych ráda zmínila, že ačkoliv nakupuji všechny gel laky na jednom eshopu, nejedná se (bohužel, haha) o spolupráci. Vše, co doporučuji je z vlastní vůle a především skvělé zkušenosti se samotnou značkou:) Přidám vám do článku i odkazy na konkrétní gel laky v případě, že byste si chtěli nějaký zakoupit.

Bílá v odstínu 1 Polar White je asi klasika, zamilovala jsem si bílou hlavně na léto v kombinaci se zlatými doplňky!

Stříbrná v odstínu 141 Silvery dream je takový moje must have, protože když mám nudný nehty, třpytky to vždycky zachrání:) Napravo můžete tenhle odstín vidět ještě v kombinaci s odstínem 29 Dark Cherry.

A zlatá je druhý třpytkový must-have. Tahle je v odstínu 142 Love Champagne a napravo je v kombinaci s odstínem 148 Chocolate Love.

A tady už je zmiňovaný odstín 148 Chocolate love, tentokrát v matném provedení:)

Odstín 29 Dark Cherry jste mohli vidět u stříbrného gel laku, ale přidávám ho sem ještě jednou!

68 Queen of Blue je naprosto božská barva! Jelikož ladíme vánoční stromeček do tmavě modré v kombinaci se stříbrnou, měla jsem vánoční nehty jasné!:D

Tenhle odstín 6372-7 Bottle Green je hodně tmavý, ale na světle hází krásné zelené odlesky. Napravo je v kombinaci se zlatými třpytkami:)

136 Early Dusk je obyčejná šedá, která se hodí snad ke všemu. Na někoho může být moc tmavá, stačí ale nanést méně vrstev k dosažení světlejšího odstínu. Napravo je v kombinaci s matným top coatem.

Klasická červená, odstín 17 Wine Red. Červený nehty miluju a když jednoduše nevím, jakou barvu si dát, červená to téměř vždy vyhrává na plné čáře, haha.

A poslední, trošku zářivější barva 6378-7 Autumn Sun, kterou jsem zvolila na sychravý podzim. Tahle barva je potřeba nanést několikrát, protože je opravdu světlounká, ale má super krytí a vydrží:) Nemůžu ji ale najít na webu a tak přikládám odkaz na podobný odstín tady.

Tak to by byly nehty, které jsem si dělala sama v průběhu roku 2020. Není jich tolik, protože jsem některé odstíny opakovala, jako třeba červenou a bílou. A taky jsem s tím začínala až někdy v polovině roku. Předtím jsem chodila k nehtařce do salonu:)

Dejte mi do komentářů vědět, jestli si děláte nehty doma a co jsou vaše oblíbené barevné kombinace. Moc se těším na vaší zpětnou vazbu!:)

Mějte se krásně,

You may also like

6 komentářů

  1. Ty jsi tak šikovná! Mám moc krásné nehty 🙂 Já do salónu nikdy nechodila, hodně pracuju rukama, takže jsou nehty vždy hned odrbaný 😀 Z toho důvodu si je maluju jen párkrát do roka 🙂

    WantBeFitM

    1. Moc děkuju! <3 Chápu, já neměla nervy na klasický lakování nehtů, druhý den jsem to mohla jít udělat znovu, jak mi to nikdy nedrželo 😀

  2. Wow! Ty jsou úžasný! Ta vánoční modrá, ta je nejúžasnější! Moc krásné nehtíky! Šikulka! 🙂 Já používám jen lak na nehty, ale nedám bez nich ani ránu, pořád musím mít nalakované nehty, líbí se mi to 😀

  3. Ja sa spolieham na moju nechtárku. Nemám doma na nechty vybavenie a takéto klasicke laky len tak na prirodzenom nechte mi vobec nedržia, za den su olupane…

    1. Tohle právě nejsou klasické laky, ty mi taky nedrží. 🙁 Tohle je gel lak, na co jsem chodila do salonu. Akryl nemám ráda, strašně nehty ničí :/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *