HELLO 2021

Tak vás všechny vítám na mém blogu, poprvé v roce 2021. Musím říct, že ačkoliv byl rok 2020 jiný, než všechny ostatní, byla to i tak docela jízda a těším se na ten další. A jak už to na konci roku bývá, spousta lidí se ohlíží za uplynulým rokem ať už na Instagramu, nebo na blogu prostřednictvím článku. Já bych vám ale chtěla v první řadě popřát vše nejlepší do nového roku, hlavně pevné zdraví a ať se vám splní i ty největší sny!

Neměla jsem v plánu dělat “ohlédnutí” za rokem 2020 ani do článku, ani na Instagram. Celý rok byl úplně jiný, než všechny ostatní, utekl jako voda a spoustu mi toho dal. Ráda bych se ale soustředila na to, co bude a neohlížela se zpět, protože věřím, že nám další rok přinese spoustu radosti a splněných snů. A tak bych se s vámi ráda podělila o ty mé.

Jako každý rok mám spoustu cílů, ať už reálných, nebo ne (i když já prostě věřím, že nic není nereálné!:D). Největším z nich je dokončit studium na univerzitě v Cardiffu. Pokud čtete můj blog nebo mě sledujete na Instagramu tak víte, že jsem ve třetím a posledním ročníku na University of South Wales a studuji bakalářský obor Music Business. Přestože mě to neuvěřitelně baví, už se tak nějak těším, až bude konec. Distanční výuka bohužel není nic pro mě a paradoxně jsem ve stresu víc, než třeba první rok, kdy jsem se do UK přestěhovala. Bohužel mi momentální situace dost komplikuje návrat do Cardiffu a tak jsme se s přítelem po dlouhém uvažování rozhodli studium dokončit dálkově a doufáme, že se tam podíváme minimálně na naše promoce. Věřím, že to klapne, i kdyby se musel termín posunout až třeba na podzim.

Hned za univerzitou je mým dalším, velkým cílem nová práce. Minulý rok jsem pracovala na dobu určitou v místní firmě, kde jsem dělala lehkou kancelářskou práci. A i když jsem nebyla tolik zaneprázdněná a práce opravdu nebyla složitá, strašně mě to ubíjelo. Jsem asi hrozný workoholik a potřebuju neustále něco dělat, takže jsem si tam často přišla nevyužitá. Momentálně se poohlížím po práci v oboru, která by mě bavila. Administrativa, marketing, sociální sítě, management.. zkrátka nebráním se ničemu novému, ale ráda bych uplatnila zkušenosti a znalosti, které jsem díky univerzitě nabyla. Tak snad se poštěstí a budu moci nastartovat svojí profesní dráhu co nejdříve, haha!

A třetím, velkým přáním je bydlení. Už asi půl roku pokukuju po bytech v Praze, kam se chceme s přítelem odstěhovat. Uvidíme ale, kde si seženeme práci a podle toho budeme řešit další věci. Už se na to ale neskutečně těším.

A aby toho nebylo málo, tak přidávám spoustu malých přání, na kterých chci pracovat co nejvíc to půjde. Rozhodně chci pokračovat ve cvičení, které jsem před týdnem začala a čím dál víc mě to baví, více se o sebe starat, mít se ráda, číst hodně knih, chodit často ven a prostě být šťastná. Jo a taky plánuju obrovskou věc, o které ale neuslyšíte do doby, než bude všechno perfektně naplánováno a zařízeno. Už teď se ale nemohu dočkat, až ji s vámi budu sdílet!

A jaká jsou vaše přání, předsevzetí a sny pro rok 2021? Dejte mi určitě vědět do komentářů <3

Mějte se krásně,

A.

You may also like

4 komentáře

  1. Ahojky! Jde vidět, že to máš v hlavě srovnání a víš co chceš:) Přeji ti, ať se ti splní tvoje sny! Já mám taky spousta snů. Právě jeden z nich je napsat příběh, protože právě jsem v USA na střední. Jinak hlavně pokračovat v tom, co mě baví a být s lidmi, kteří mě baví.

    1. Moc děkuju za krásný komentář! Také přeji, ať se ti tvé sny splní a moc si užij Ameriku! Tvůj blog moc ráda čtu:))

  2. Držím ti palce do Nového roku aby ti vyšlo vše, co si přeješ 🙂 S bydlením v Praze to chce trpělivost, ty ceny tu jsou fakt šílené, ale ono se nakonec něco určitě najde!

    1. Děkuji! <3 Já bydlím kousek od Prahy a ceny tu máme úplně stejné, ne-li vyšší, takže to snad takový problém nebude:))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *