Reader Interactions

Comments

 1. Curaprox úplne milujem, mali by sa zamerať aj na austrálsky trh lebo bohužial táto značka sa tu nedá zohnať 🙁 teda vlastne dá ale len ma ebay a to dosť predražená. Som rada že si mala možnosť vyskúšať aj ich pasty, pamätám keď som bola doma aj ja som vždy po nich len pokukovala 🙂

 2. No tak to je boží. Já dostala teďka na Vánoce jeden boží kartáček, ale až bude nepoužitelný, dám na tebe !! a vyměním ho za curaprox. Supr článek ! 🙂

  • Já už druhým rokem používám kartáček z bambusu. Snažím se omezit používání plastů. 😀 Ty mezizubní kartáčky mám z umělé hmoty na bambusové jsem ještě nenarazila.
   Jinak jsem používala stejnou značku.
   Taky se musím přiznat, že mezizubní kartáček až tak často nepoužívám. Jsem lenoch. Zuby si teda čistím pravidelně jak bych měla. 😀

   • Na bambusové kartáčky jsem taky koukala a musím říct, že jsem vlastně mezizubní taky neviděla jiné, než z plastu 🙁

 3. Tie stojačiky na zubné kefky sú skvelé, taktiež som netušila, že niečo takéto robia. Moc pekný príspevok. Curaprox kefky sú základ. Už by som za inú značku nemenila.

  xxAlexandra z MS ALWAYS LATE

 4. Curaprox jsou nejlepší! Nedám na ně dopustit i přes vyšší cenu. Poslední zhruba rok se zubům opravdu poctivě věnuji, nedávno mi dorazil balíček se zásobou kartáčků, jednoho menšího, který je naprosto úžasný na místa, kam se ten klasický nedostane a na vyzkoušení jsem objednala i tabletky, které by mi měly zabarvením říct, která místa vynechávám a měla bych se na ně zaměřit.
  Není to pro mě opruz ale zábava a miluji pocit čistých zubů!

 5. Já nedám dopustit na sonický kartáček – i můj zubař ho doporučuje 🙂 A jinak zubní niť miluju z DM. Je hezky svěží a hlavně plochá, takže se s ní dobře manipuluje a ještě ke všemu krásně voní O:)
  Ty pasty jsou nejroztomilejší věc, co jsem za poslední dobu viděla!
  Jinak skvělý článek. 🙂

 6. Curaprox je skvělý. Také používám ultra soft klasický kartáček, mezizubní i jednosvazkový, a také mě hodně baví vybírat si nové barvičky a limitky. Na barevné pasty už koukám dlouho, moc se mi ta malá cestovní balení líbí – asi brzy neodolám. 🙂 Hlavně si však najít dobrého dentálního hygienistu a pravidelně k němu chodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *